KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128626
nr 1312 8626
Silvia Schmidt
(1861-1944), Österrike
Oljemålning, Kvinnoporträtt. Ej signerad. Olja på duk, 68x51 cm
Kondition: slitage, skador
Silvia Schmidt, bildkonstnär född 1861, död 1944.
Utrop:
800 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 9 mars 2020
kl 20:48:48
500 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.600 kr